Lité a betonové podlahy

Dlažba by se měla v kterékoliv místnosti pokládat na rovný a upravený povrch. Kdybychom totiž původní zem nesrovnali, byly by to zcela zbytečně vyhozené peníze za položenou dlažbu, která by byla křivá a zkazila by jakýkoliv vizuální efekt zrekonstruované místnosti. Je tedy nesmírně důležité dbát na to, abychom zem upravili důkladně a správně. Způsobů je vícero. Jedním je například lití, tedy proces, při kterém je podlaha „polita“ velmi tekutou směsí, která se následně rovnoměrně rozprostře po místnosti a ztvrdne. Je to velmi efektivní a často využívaná metoda, neboť má několik nesporných výhod. Je to relativně finančně nenáročný způsob, jak docílit požadovaných výsledků. Dalším benefitem je kupříkladu to, že směs dokáže rychle ztvrdnout, tudíž se dá již druhý den využívat k chození, a za dalších pár dní k položení konečné dlažby. 

Dalším způsobem je srovnání země pomocí betonu. Tento způsob je patrně nejvyužívanější v rodinných domech, jelikož dominuje svou kvalitou, rychlostí a ekonomičností. Když pomineme velmi přijatelnou cenu této metody, důležitá je také délka usychání, která je, díky neustálému přidávání nových příměsí do betonu, velice rychlá. Udává se, že je již po pěti hodinách způsobilá k chůzi. Také její izolační vlastnosti jsou více než dobré. Betonová podlaha je tou správnou volbou, pokud je Vašim záměrem pořízení podlahového topení.

Lité a betonové podlahy v Brně provádí mimo jiné i zednictví Vinklárek, což je firma s dlouholetou praxí a profesionálním přístupem. Provádí veškeré zednické práce, nehledě na náročnost zakázky. Nově také provádí i vodařské a plynařské práce, což ještě více usnadní klientům jejich rekonstrukci.

Zahradní jezírka, Lékárna online, Žaluzie Brno, Brány Brno, Kamerové systémy Brno